piątek, 9 września 2011

Gwiazdy w krainie biżuterii

Sztuka, tajemniczość, rytm i ornamentacja - oto, jakie cechy nowej kolekcji biżuterii Swarovskiego zachwalała w środę Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z ,,rodzinki.pl". Gwiazda poprowadziła pokaz "Wings of Fantasy" - Swarovski jesień-zima 2011/12.

Małgorzata Kożuchowska od dawna jest nieoficjalną ambasadorką marki Swarovski w Polsce. Na wielkim pokazie nowej kolekcji Swarovskiego aktorka po raz kolejny wystąpiła w roli gospodyni wieczoru i nie kryła, że znowu uległa magii biżuterii proponowanej paniom na sezon jesień-zima 2011/12 przez dyrektor artystyczną marki, Nathalie Colin.
Pokaz "Wings of Fantasy" odbył się w środę w Teatrze Wielkim i - jak zwykle - przyciągnął uwagę mnóstwa gwiazd i gwiazdek. Biżuterię oglądały i przymierzały m.in. Sonia Bohosiewicz, czyli Aida w "Aidzie", Anna Samusionek, czyli Sylwia Nowik w "Linii życia", Ada Fijał, czyli charakteryzatorka Ewa w "Wiadomościach z drugiej ręki", i Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", bez której ostatnio nie może się obejść żadna tego typu impreza.
Wszystkie panie zachwycały się urokiem wisiorków, bransolet, pierścionków i naszyjników z nowej kolekcji Swarovskiego.

- Wyobraziłam sobie artystkę, gwiazdę sceny tanecznej, w intymnym, spokojnym otoczeniu garderoby, w trakcie przygotowań do wyjścia na scenę, która - wkraczając na nią - nagle przeistacza się w tajemniczą, nowoczesną i olśniewającą diwę. Kolekcja opowiada właśnie o tej przemianie cienia w światło - wyjaśnia Nathalie Colin.

(swiatseriali.pl)


7 komentarzy:

 1. Mam pytanie:)) Od kiedy rozpoczyna się casting na dziewczyne tomka ???;))

  OdpowiedzUsuń
 2. @Anonimowy
  Z tego co wiem jest w fazie ostatniej. :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. już trwa ? kończy się?

  OdpowiedzUsuń
 4. a casting trwa w tvp?? a kiedy on się zaczął? (casting)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli masz więcej pytań, wpadnij na nasz Fanpejdż na Facebooku:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo by mi było miło jeżeli państwo by tutaj odpisali, od kiedy trwa casting na dziewczyne Tomka Boskiego? z góry wielkie dziękuje!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń